LMK316BC6476ML-T
- 型號描述:
47 μF ±20% 10V Ceramic Capacitor X6S 1206 (3216 Metric)
CAP CER 47UF 10V X6S 1206
- 型號:
- LMK316BC6476ML-T
- Capacitance
- 47 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 10V
- Temperature Coefficient
- X6S
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- SMPS Filtering
- Failure Rate
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.075" (1.90mm)