SBCHE4470RJ
- 型號描述:
470 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof, Safety Wirewound
RES 470 OHM 5% 4W AXIAL
- 型號:
- SBCHE4470RJ
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- Bulk
- Power (Watts)
- 4W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Flame Proof, Safety
- Package / Case
- Axial, Radial Formed
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm)
- Composition
- Wirewound
- Operating Temperature
- -55°C ~ 350°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 470 Ohms