SLF12575T-151M1R5-PF
- 型號描述:
150 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.6 A 210mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 150UH 1.6A 210MOHM SMD
- 型號:
- SLF12575T-151M1R5-PF
- 品牌:
- TDK Corporation
- Inductance
- 150 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.6 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.5A
- DC Resistance (DCR)
- 210mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Size / Dimension
- 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.309" (7.85mm)