首頁 > TDK代理商 > SLF10145T-221MR65-PF
影像僅供參考,以產品規格為準
SLF10145T-221MR65-PF
型號描述:
220 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 700 mA 564mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD SMD 220uH 0.65amps
型號:
SLF10145T-221MR65-PF
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
220 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
700 mA
Current - Saturation (Isat)
650mA
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
564mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Height - Seated (Max)
0.189" (4.80mm)