首頁 > TDK代理商 > SLF10145T-150M2R2-PF
影像僅供參考,以產品規格為準
SLF10145T-150M2R2-PF
型號描述:
15 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.2 A 56.6mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD SMD 15uH 2.2amps
型號:
SLF10145T-150M2R2-PF
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
15 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2.2 A
Current - Saturation (Isat)
2.4A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
56.6mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Height - Seated (Max)
0.189" (4.80mm)