C3225X7R1H684K200AM
- 型號描述:
0.68 μF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1210
- 型號:
- C3225X7R1H684K200AM
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Open Mode
- Voltage - Rated
- 50V
- Temperature Coefficient
- X7R
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.087" (2.20mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.68 µF