C3225X6S0J107M250AB
- 型號描述:
100 μF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 1210 (3225 Metric)
CAP CER 100UF 6.3V X6S 1210
- 型號:
- C3225X6S0J107M250AB
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Lead Style
- Features
- Low ESL
- Voltage - Rated
- 6.3V
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Temperature Coefficient
- X6S
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.114" (2.90mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 100 µF