C3225X5R2J473M200AA
- 型號描述:
0.047 μF ±20% 630V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 0.047UF 630V X5R 1210
- 型號:
- C3225X5R2J473M200AA
- Capacitance
- 0.047 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 630V
- Temperature Coefficient
- X5R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.087" (2.20mm)