C3216X5R1E226M160AB
- 型號描述:
22 μF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
CAP CER 22UF 25V X5R 1206
- 型號:
- C3216X5R1E226M160AB
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- X5R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Features
- Low ESL
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.071" (1.80mm)