0805J0500473MXTE01
- 型號描述:
0.047 μF Feed Through Capacitor 50V 300 mA 0805 (2012 Metric)
- 型號:
- 0805J0500473MXTE01
- 品牌:
- Syfer / Knowles
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Capacitance
- 0.047 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 50V
- Current
- 300 mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Insertion Loss
- 40dB @ 100MHz
- Temperature Coefficient
- X7R
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W x 0.045" H (2.00mm x 1.25mm x 1.15mm)
- Height (Max)
- 0.045" (1.15mm)