PRG3216P-6801-D-T5
- 型號描述:
6.8 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Thin Film
RES SMD 6.8K OHM 1W 1206 WIDE
- 型號:
- PRG3216P-6801-D-T5
- 品牌:
- Susumu
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 6.8 kOhms
- Tolerance
- ±0.5%
- Power (Watts)
- 1W
- Composition
- Thin Film
- Features
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- Wide 1206 (3216 Metric), 0612
- Supplier Device Package
- 1206
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)