首頁 > Susumu代理商 > PRG3216P-6202-D-T5
影像僅供參考,以產品規格為準
PRG3216P-6202-D-T5
型號描述:
62 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Thin Film
薄膜電阻器 - SMD High Pwr Thin Film AEC-Q200
型號:
PRG3216P-6202-D-T5
品牌:
Susumu
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:5000
Resistance
62 kOhms
Tolerance
±0.5%
Power (Watts)
1W
Composition
Thin Film
Features
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)