SW-06-04-T-S-325-150
- 型號描述:
6 Position Header Spacer Connector 0.200" (5.08mm) Tin Through Hole
.200" FLEX STACK
- 型號:
- SW-06-04-T-S-325-150
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 1
- Packaging
- Bulk
- Color
- Black
- Mounting Type
- Through Hole
- Pitch
- 0.200" (5.08mm)
- Row Spacing
- Termination
- Solder
- Contact Finish - Post (Mating)
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating)
- Number of Rows
- 1
- Number of Positions
- 6
- Length - Overall Pin
- 0.565" (14.351mm)
- Length - Post (Mating)
- 0.150" (3.800mm)
- Length - Stack Height
- 0.325" (8.255mm)
- Length - Tail
- 0.090" (2.286mm)