首頁 > Samtec代理商 > SW-06-04-T-S-325-150
影像僅供參考,以產品規格為準
SW-06-04-T-S-325-150
型號描述:
6 Position Header Spacer Connector 0.200" (5.08mm) Tin Through Hole
電源到板 .200" Flex Stack
型號:
SW-06-04-T-S-325-150
品牌:
Samtec
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Color
Black
Mounting Type
Through Hole
Pitch
0.200" (5.08mm)
Row Spacing
Termination
Solder
Contact Finish - Post (Mating)
Tin
Contact Finish Thickness - Post (Mating)
Number of Rows
1
Number of Positions
6
Length - Overall Pin
0.565" (14.351mm)
Length - Post (Mating)
0.150" (3.800mm)
Length - Stack Height
0.325" (8.255mm)
Length - Tail
0.090" (2.286mm)