首頁 > Samtec Inc.代理商 > MTSW-110-07-T-D-220
影像僅供參考,以產品規格為準
MTSW-110-07-T-D-220
型號描述:
Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
型號:
MTSW-110-07-T-D-220
Pitch - Mating
0.100" (2.54mm)
Row Spacing - Mating
0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating
0.220" (5.59mm)
Contact Length - Post
0.110" (2.79mm)
Overall Contact Length
0.430" (10.92mm)
Insulation Height
0.100" (2.54mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Current Rating (Amps)
3A