首頁 > Samtec Inc.代理商 > MTSW-104-07-T-D-135
影像僅供參考,以產品規格為準
MTSW-104-07-T-D-135
型號描述:
Connector Header Through Hole 8 position 0.100" (2.54mm)
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
型號:
MTSW-104-07-T-D-135
品牌:
Samtec Inc.
1
起訂量:1 倍增量:1
Pitch - Mating
0.100" (2.54mm)
Row Spacing - Mating
0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating
0.135" (3.43mm)
Contact Length - Post
0.195" (4.95mm)
Overall Contact Length
0.430" (10.92mm)
Insulation Height
0.100" (2.54mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Current Rating (Amps)
3A