RB161M-20TR
- 型號描述:
Diode 20 V 1A Surface Mount PMDU
DIODE SCHOTTKY 20V 1A PMDU
- 型號:
- RB161M-20TR
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 20 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 1A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 350 mV @ 1 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 700 µA @ 20 V
- Package / Case
- SOD-123F
- Supplier Device Package
- PMDU
- Operating Temperature - Junction
- 125°C (Max)