XLH73V024.576000I
- 型號描述:
24.576 MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ HCMOS
- 型號:
- XLH73V024.576000I
- 品牌:
- Renesas Electronics Corporation
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- VCXO
- Frequency
- 24.576 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- HCMOS
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- Absolute Pull Range (APR)
- ±50ppm
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 35mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.055" (1.40mm)