XLH735052.535000X
型號描述:
52.535 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 52.5350MHZ HCMOS SMD
型號:
XLH735052.535000X
品牌:
Renesas Electronics Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
52.535 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
47mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)