XLH726033.333000X
型號描述:
33.333 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD
型號:
XLH726033.333000X
品牌:
Renesas Electronics Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
33.333 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS
Voltage - Supply
2.5V
Frequency Stability
±25ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
25mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)