XLH535049.152000X
- 型號描述:
49.152 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD
- 型號:
- XLH535049.152000X
- 品牌:
- Renesas Electronics Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 49.152 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- HCMOS
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Current - Supply (Max)
- 35mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.055" (1.40mm)