XLH335026.000000I
型號描述:
26 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
型號:
XLH335026.000000I
品牌:
Renesas Electronics Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
26 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
35mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)