ERT-J0EV104FM
- 型號描述:
NTC Thermistor 100k 0402 (1005 Metric)
NTC熱敏電阻器 0402 R25 100Kohms 1% B(25/50) 4700K+/-1%
- 型號:
- ERT-J0EV104FM
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- B0/50
- B25/50
- 4700K
- B25/85
- 4750K
- B Value Tolerance
- ±1%
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 100k
- Resistance Tolerance
- ±1%
- Length - Lead Wire
- Grade
- Automotive
- Power - Max
- 66 mW