ERT-J0EA151J
- 型號描述:
NTC Thermistor 150 0402 (1005 Metric)
NTC熱敏電阻器 150Ohms 5% THERMISTOR NTC
- 型號:
- ERT-J0EA151J
- 品牌:
- Panasonic
數量:
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 150
- Resistance Tolerance
- ±5%
- B Value Tolerance
- ±3%
- B0/50
- B25/50
- 2800K
- B25/75
- 2750K
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Power - Max
- 66 mW