ERT-J0ES104F
- 型號描述:
NTC Thermistor 100k 0402 (1005 Metric)
NTC熱敏電阻器 0402 100kOhms 1% R25/50=4301 to 4400K
- 型號:
- ERT-J0ES104F
- 品牌:
- Panasonic
數量:
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 100k
- Resistance Tolerance
- ±1%
- B Value Tolerance
- ±1%
- B0/50
- B25/50
- 4330K
- B25/75
- 4390K
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Power - Max
- 66 mW