ERJ-XGNJ2R2Y
- 型號描述:
2.2 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film
- 型號:
- ERJ-XGNJ2R2Y
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Resistance
- 2.2 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.03W, 1/32W
- Temperature Coefficient
- -100/ +600ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.006" (0.15mm)