ERJ-XGNF1202Y
型號描述:
12 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film
RES 12K OHM 1% 1/32W 01005
型號:
ERJ-XGNF1202Y
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
12 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.03W, 1/32W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
01005 (0402 Metric)
Supplier Device Package
01005
Ratings
Size / Dimension
0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Height - Seated (Max)
0.006" (0.15mm)