ERJ-XGN0R00Y
- 型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film
- 型號:
- ERJ-XGN0R00Y
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:7500
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 0 Ohms
- Tolerance
- Jumper
- Power (Watts)
- Composition
- Thick Film
- Features
- Temperature Coefficient
- -100/ +600ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 01005 (0402 Metric)
- Supplier Device Package
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.006" (0.15mm)