首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-UP8F4300V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-UP8F4300V
型號描述:
430 Ohms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
厚膜電阻器 - SMD 1206 0.66W 1% 430ohm Anti-Sulfur AEC-Q20
型號:
ERJ-UP8F4300V
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.667W, 2/3W
Tolerance
±1%
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
1206
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Failure Rate
Resistance
430 Ohms