首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-UP3D4700V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-UP3D4700V
型號描述:
470 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
ERJ-UP3D4700V
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:4546 倍增量:1
Resistance
470 Ohms
Tolerance
±0.5%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package
0603
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)