ERJ-U1TF47R0U
- 型號描述:
47 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-U1TF47R0U
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 47 Ohms