ERJ-U0XJ220Y
- 型號描述:
22 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Anti-Sulfur Thick Film
- 型號:
- ERJ-U0XJ220Y
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 25
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:25
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 22 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.03W, 1/32W
- Composition
- Thick Film
- Features
- Anti-Sulfur
- Temperature Coefficient
- ±300ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 01005 (0402 Metric)
- Supplier Device Package
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.006" (0.15mm)