ERJ-S1D0R00U
- 型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-S1D0R00U
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 0 Ohms
- Tolerance
- Jumper
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 2010 (5025 Metric)
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)