ERJ-S02J684X
- 型號描述:
680 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES 680K OHM 5% 1/10W 0402
- 型號:
- ERJ-S02J684X
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 680 kOhms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.1W, 1/10W
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Supplier Device Package
- 0402
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.016" (0.40mm)