首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-S020R00X
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-S020R00X
型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-S020R00X
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1029 倍增量:1
Resistance
0 Ohms
Tolerance
Jumper
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Supplier Device Package
0402
Ratings
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max)
0.016" (0.40mm)