ERJ-PA3F1150V
型號描述:
115 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
ERJ-PA3F1150V
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
115 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.333W, 1/3W
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)