ERJ-P14J182U
- 型號描述:
1.8 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
- 型號:
- ERJ-P14J182U
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
數量:
- Resistance
- 1.8 kOhms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.5W, 1/2W
- Composition
- Thick Film
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)