ERJ-P14F1241U
型號描述:
1.24 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES SMD 1.24 KOHM 1% 1/2W 1210
型號:
ERJ-P14F1241U
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
1.24 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package
1210
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)