ERJ-P08J514V
型號描述:
510 kOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
ERJ-P08J514V
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
510 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.667W, 2/3W
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)