ERJ-P08J514V
- 型號描述:
510 kOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
- 型號:
- ERJ-P08J514V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Resistance
- 510 kOhms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.667W, 2/3W
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Supplier Device Package
- 1206
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)