ERJ-M1WSF10MU
- 型號描述:
10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element
電流傳感電阻器 - SMD 2512 0.01ohm 1% Curr Sense AEC-Q200
- 型號:
- ERJ-M1WSF10MU
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Current Sense
- Package / Case
- 2512 (6432 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Composition
- Metal Element
- Operating Temperature
- -55°C ~ 170°C
- Supplier Device Package
- 2512
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 10 mOhms