ERJ-D2CJR150V
- 型號描述:
150 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
- 型號:
- ERJ-D2CJR150V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1321
- Resistance
- 150 mOhms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 1W
- Features
- Automotive AEC-Q200, Current Sense
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- Wide 1206 (3216 Metric), 0612
- Supplier Device Package
- 0612
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)