首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-D2CJR150V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-D2CJR150V
型號描述:
150 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
型號:
ERJ-D2CJR150V
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1153 倍增量:1
Resistance
150 mOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Supplier Device Package
0612
Size / Dimension
0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)