ERJ-8GEYJ270V
- 型號描述:
27 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-8GEYJ270V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 8547
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:8547
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 27 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Composition
- Thick Film
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Supplier Device Package
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)