ERJ-8GEYJ103V
- 型號描述:
10 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-8GEYJ103V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 8333
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±5%
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 1206
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 10 kOhms