首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-8GEYJ100V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-8GEYJ100V
型號描述:
10 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-8GEYJ100V
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:50000 倍增量:1
Resistance
10 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)