ERJ-8GEY0R00V
- 型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/4W 1206
- 型號:
- ERJ-8GEY0R00V
- 品牌:
- Panasonic Industry
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- Tolerance
- Jumper
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Temperature Coefficient
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 1206
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 0 Ohms