首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-8ENF4423V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-8ENF4423V
型號描述:
442 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
ERJ-8ENF4423V
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:4673 倍增量:1
Resistance
442 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
1206
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)