ERJ-8ENF1003V
- 型號描述:
100 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
- 型號:
- ERJ-8ENF1003V
- 交期:
- 6-9工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5319
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 100 kOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Supplier Device Package
- 1206
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)