首頁 > Panasonic代理商 > ERJ-8CWJR050V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERJ-8CWJR050V
型號描述:
50 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
型號:
ERJ-8CWJR050V
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
5000
Resistance
50 mOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient
±75ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)